Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
Pekabex Pref S.A.
Pekabex Pref S.A.

Pekabex Pref S.A.

Na OLX od maj 2019

Ostatnio online w dniu 24 maja 2024

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 0 ogłoszeń
Kategorie
  • Wszystkie ogłoszenia4
Sortuj

Przepraszamy, nie znaleźliśmy tego, czego szukasz.

O nas

Jesteśmy wiodącym wytwórcą konstrukcji prefabrykowanych w Polsce. Produkujemy elementy zbrojone tradycyjnie oraz nowoczesne elementy strunobetonowe wykorzystywane w budownictwie wielkokubaturowym (np. hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi), inżynieryjnym (np. mosty, tunele), a także na potrzeby projektów nietypowych. Oferujemy szeroki wachlarz produktów standardowych, a także realizujemy specjalne zamówienia oparte na indywidualnych projektach.

Obecnie posiadamy pięć fabryk zlokalizowanych w Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i Mszczonowie k. Warszawy. Planujemy dalsze inwestycje, obejmujące zarówno rozbudowę i modernizację posiadanych zakładów, jak i konsolidację rynku.

W naszych zakładach produkcyjnych wykonujemy elementy strukturalne sprężone oraz zbrojone, w tym, belki stropowe, belki dachowe (dźwigary), ściany płyty TT i słupy. Dodatkowo w zakładzie w Poznaniu produkujemy płyty kanałowe sprężone. Nasz poznański zakład wyposażony jest w zautomatyzowane (sterowane komputerowo) linie produkcyjne dla strukturalnych elementów sprężonych, o długości do 120 m każda. Zaplecze techniczne umożliwia wytwarzanie elementów o ciężarze nawet do 120 ton.

W ramach Grupy produkujemy także elementy ścienne (przeznaczone na rynek skandynawski), które są kompleksowo wyposażone w instalację elektryczną, posiadają zamontowane okna i parapety zewnętrzne, a także wykończone są specjalnymi tynkami strukturalnymi. Tak wykonane elementy nie wymagają dodatkowych nakładów czasowych i finansowych związanych z wykonaniem i wykończeniem elewacji na budowie. Wykończenie strony wewnętrznej ścian wymaga wyłącznie malowania, osadzenia parapetów wewnętrznych oraz zamontowania gniazdek i włączników elektrycznych.
 

Kontakt

  • Szarych Szeregów 23
  • 60-462 Poznań
Pokaż na mapie
  • Numer telefonu691820156
  • Strona internetowahttp://www.pekabex.pl

Darmowa aplikacja na Twój telefon